Ostetaan

Ostetaan 18.12.2019

  • Ostetaan Mikkelin Hiihtäjien hiihtoasu. Koko 164. 
  • Henna Kellman puh. 0440270388, hende881@luukku.com

Ostetaan 11.12.2019

  • Vapaan tyylin sns pilot-monot Koko 38 tai 39
  • Panu Jouhkimo puh. 0407203333, panu.jouhkimo@gmail.com

Ostetaan 9.12.2019

  • Vapaan sukset 36kg hiihtäjälle
  • Monot koko 37-38
  • Sauvat 147cm
  • Panu Jouhkimo puh. 0407203333, panu.jouhkimo@gmail.com

Ostetaan 4.12.2019

  • Ostetaan pojantyttärelle käytetyt sukset ja monot. Monon koko 38 ja tytön pituus 145 cm. Yhteydenotot mielellään hyvissä ajoin ennen joulua. 
  • Harri Marjala puh. 0505947458, harri.marjala@pp.inet.fi

Ostetaan 14.11.2019

  • Ostetaan pojalle luistelusauvat
  • Sauvat voisivat olla 135cm pitkät
  • Jussi Ruotsalainen puh. 0443410857, ruotsalainen.jussi@gmail.com

Ostetaan 7.11.2019

  • Ostetaan 9v. pojalle monot luistelutyylin suksiin.
  • Koko noin 35/36
  • Siteet NNN/Rottefella, Fischerin suksiin
  • Janne Toivanen puh. 0503726637, janne.toivanen81@gmail.com

Ostetaan 11.10.2019

  • luistelusukset ja -sauvat 122 cm pituiselle lapselle
  • Veera Suhonen puh. 0503058898, veera.suhonen@gmail.com

Ostetaan 28.02.2019

  • Ostetaan 10v. pojalle, pituus noin 140cm ja paino noin 35kg,
  • Luistelusukset, sauvat, siteet ja monot koko 37-38
  • Seppo Tuomainen, puh. 0404140191, tuomainenseppo@gmail.com

Ostetaan 18.02.2019

  • Ostetaan juniorille n. 150-155cm luistelusukset, hiihtäjän paino n. 30kg
  • Ostetaan luistelumonot koko 43.
  • Satu Taipale, 0408407904, satutaipale@yahoo.com

Ostetaan 4.1.2019 

  • Ostetaan vapaan tyylin sukset NNN-siteillä 172cm pitkälle ja 62kg painavalle.
  • Monot (luistelu, NNN-siteisiin sopivat), koko 42/43
  • riitta.maria.karkkainen@gmail.com puh. 0503518081

Ostetaan 14.11.2018

  • Etsinnässä 165cm ja 60kg aktiiviharrastajalle vapaan hiihtotyylin (kilpa)sukset ja sauvat
  • Monot, Monojen koko noin 40, sisämitta 25,5-26cm.
  • Anna Leinonen, 0505928435, anna.leinonen10@gmail.com